.

Václav Verner  

 "Vašo"

Som profesionálny hudobník, bol som členom orchestra Hudby Ministerstva vnútra Slovenskej republiky ako hráč na trúbku, bicie a sólový spev.

Vyštudoval som hru na trúbke, gitare a klavíri na Vojenskom konzervatóriu v Roudnici nad Labem.


Viac ako 25 rokov sa venujem hudobnej produkcii na svadbách (aj ako starejší), rodinných oslavách, plesoch, firemných večierkoch a pri rôznych spoločenských podujatiach. 

Zároveň spievam aj hrám na trúbku v profesionálnej dychovej hudbe "Dunajská kapela"  Mária Jendruchová   

"Maia"

Pochádzam z hudobníckej rodiny. Bolo nás 9 hudobne nadaných detí. Od 15 tich rokov som stála piatky-sviatky na javisku.


Vyštudovala som spev a klarinet na Pedagogickej fakulte UK v Bratislave. Dnes hrám na saxofón.

Ako dieťa som vystupovala s rodinným hudobným zoskupením "Súrodenci Jendruchovci".

 Za 15 rokov pôsobenia sme odohrali vystúpenia po celom svete.


Momentálne spievam aj s profesionálnou dychovou hudbou "Dunajská kapela" a tiež ako člen a sólista sakrálneho zboru "Chorus Cantilena". 


Čo dokážeme?

Zahráme Vám z "každého rožku-trošku" na mieru ušitý program podľa Vašich predstáv!

V repertoári máme pre Vás pripravenú zmes tých najkrajších slovenských, ale aj českých a moravských ľudových piesní, rokmi overené tanečné hity od slovenských, českých a zahraničných interpretov, ale aj súčasnú tvorbu tých najhranejších piesní. 

Každý klient je jedinečný a pre nás rovnako dôležitý. 

Vašu predstavu vždy pozorne vnímame a našou snahou je, aby výsledkom synergie nášho profesionálneho a individuálneho prístupu bola Vaša spokojnosť. Flexibilne dokážeme zostaviť program presne podľa Vašich požiadaviek a akciu Vám ušijeme na mieru. 

Svadba?

Budete prekvapení, ako ľahko je spoľahnúť sa na nás práve pri organizovaní "Svadobnej zábavy". Pokojne sa na nás obráťte, radi Vám poradíme a pomôžeme.  V neposlednom rade dokážeme vycítiť po čom vaši hostia túžia a zabaviť ich tak, aby na Vašu svadbu spomínali len v tom najlepšom. S radosťou a spokojnosťou ;)

Okrem toho ponúkame aj služby "starejšieho", "odčepčenie nevesty" i rôzne svadobné zvyky.

Večierok, stužková či ples?

Výber tej správnej kapely je pri tejto príležitosti kľúčový. Preto neváhajte a pokojne sa na nás obráťte. Pripravíme Vám program vyskladaný zo svetových hitov, dotvoríme atmosféru sveteľnými efektami a dokonalým zvukom zabezpečíme kombináciu, na ktorú budete dlho spomínať!

Spolupracujeme s profesionálnymi hudobníkmi, s ktorými dokážeme vytvoriť dokonalú harmóniu a súzvuk jednotlivých nástrojov a hlasov. 

Preto sa nás neváhajte opýtať aj na možnosť obohatenia  a spestrenia Vašej ackie troj-štvor-päť člennou kapelou, ktorú Vám vieme bez akýkoľvek problémov zabezpečiť!

Špeciálna alebo netradičná udalosť?

Nezaradili ste sa do žiadnej z uvedených kategórií ako svadba, stužková, oldies párty a máte v pláne niečo netradičné? Sme tu pre Vás.

Vaša akcia bude pre nás výzvou. 

Akúkoľvek originálnu príležitosť spojenú s hudbou pre Vás veľmi radi navrhneme. 

Buďte práve vy prví!


Last minute akcie - hľadáte hudobnú produkciu na poslednú chvíľu?  
Pokúsime sa... Stačí zavolať!!!